• Pokój 43

„Od nocy do nocy” – koncert Joanny Aleksandrowicz

16.06.2024

Zapraszamy Państwa do Pałacu Książąt Radziwiłłów w Antoninie na wyjątkowy koncert filmowo-musicalowy "Od nocy do nocy". To niezwykłe muzyczne doświadczenie, podczas którego Joanna Aleksandrowicz zabierze nas w podróż przez różne emocje, od refleksyjnych chwil po ekscytujące momenty. Jej wyjątkowy głos i umiejętność interpretacji sprawią, że każdy z obecnych poczuje się wypełniony energią i głębokimi przeżyciami.
 
 
Nd. 16.06. godz.: 20:00
Bilety: wstęp wolny, 0,00 zł
 
 
Joanna Aleksandrowicz – aktorka i wokalistka, stworzyła projekt „Od nocy do nocy” z którym wystąpiła na ponad 250 scenach muzycznych. W repertuarze znajdują się utwory z najsłynniejszych polskich filmów i musicali, takich jak między innymi: „Noce i dnie”, „Vabank” oraz cykl tang Astora Piazzolli. Joanna Aleksandrowicz miała okazję wystąpić podczas Festiwalu Literackiego Noblistki Olgi Tokarczuk.
W grudniu 2020 roku odbyła się premiera pierwszego albumu zespołu Joanny Aleksandrowicz – płyty „Od Nocy do Nocy” w złotym wydaniu, który przenosi słuchaczy w świat nieoczywistych barw musicali i kultowych filmów.
Współpracuje z czołowymi reżyserami filmowymi, m.in. Wojciechem Smarzowskim („Kler”, „Wesele”) i Markiem Koterskim („Baby są jakieś inne”).
Występowała na scenach wielu teatrów w Polsce m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie.
Dodatkowo zdjęcia artystki pt. „Kobieta o poranku” zostały wyróżnione przez włoski portal „Vouge Italia” oraz brytyjski „Calumet Photo UK”.
Joanna w swoim rodzinnym mieście corocznie wraz ze swoimi przyjaciółkami organizują dla dzieci i młodzieży warsztaty „Droga do marzeń”.
Bezpłatne wejściówki do odbioru w dniu koncertu w recepcji pałacu.
Koncert przeznaczony jest dla widzów powyżej 12 roku życia.