• Pokój 43

Koncert Karnawałowy "GDZIE MIESZKA MIŁOŚĆ"

28.01.2023

"GDZIE MIESZKA MIŁOŚĆ"
Koncert Karnawałowy
Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zaprasza do Pałacu Książąt Radziwiłłów w Antoninie na koncert karnawałowy pt.: „GDZIE MIESZKA MIŁOŚĆ”. Wystąpią wokaliści Agnieszka Gabrysiak, Sylwia Nowicka, Zbigniew Macias oraz pianista Taras Hlushko. Koncert poprowadzi Krystyna Pietranek-Kulis.
Sobota 28.01.2022 godz. 18:00
 
GDZIE MIESZKA MIŁOŚĆ?… Nie tak łatwo odpowiedzieć na to pytanie, bo miłość nie czeka na specjalne miejsca, czy nadzwyczajne okazje. Może się zdarzyć zawsze i wszędzie, nawet podczas spotkania w salonie muzycznym Pałacu Książąt Radziwiłłów w Antoninie, gdzie 28 stycznia o godzinie 18:00 w tradycyjnym Koncercie Karnawałowym wystąpią znamienici artyści teatrów muzycznych Łodzi: Agnieszka GABRYSIAK – sopran, Sylwia NOWICKA – sopran, Zbigniew MACIAS – baryton i Taras HLUSHKO – fortepian. Siła miłości jest wielka. Może ona pokonać różne przeszkody i zło, może mieć po prostu zbawienny wpływ na nasze życie, które dzięki niej nabiera kolorów i daje poczucie szczęścia. Pisano o niej tomy a mimo to jest nadal pojęciem nieuchwytnym. O tym właśnie będziemy śpiewać w programie polecanego Koncertu Karnawałowego, prezentując repertuar złożony z arii operetkowych, musicalowych songów, pieśni oraz światowych evergreenów muzyki popularnej Mamy nadzieję, że program, jaki proponujemy przyniesie Państwu miłe chwile odprężenia i uniesienia, które wyzwalają uśmiech do świata. Piękne, wyszkolone głosy, profesjonalizm, znakomita prezencja i estradowy esprit, to tylko niektóre walory artystów, którzy uświetnią zapowiadany koncert. Wielką ich siła jest także wszechstronność repertuarowa i talent aktorski.
Bilety można zakupić w kasie Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, w Pałacu Myśliwskim Książąt Radziwiłłów w Antoninie lub online przez stronę internetową www.ckis.kalisz.pl w zakładce "KUP BILET".
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 
* Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie oraz nie zapewnia transportu na koncert.